921 QUESADA ST SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3729-GS-895-15

$270 930
Assessed Value
$270 930
Market Value
Annual Tax
$240 930
Taxable Value
Ownership
OwnerStephens Cordell
Mailing Address921 SE Quesada ST Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built2024
Living Area2 220 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 000
Building Value$239 930
Just (Market) Value$270 930
Assessed Value$270 930
Exemptions-$50 722
Taxable Value$240 930
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $308 000 01